Adoptuj Psa

wpis w: Uncategorized | 0

Proszę adoptuj psa ze schroniska. One tu czekają. Mijają dni, tygodnie czasem lata. Psy, które kiedyś ktoś porzucił, zgubił lub inne okoliczności życia, spowodowały, że znalazły się w schronisku. Oczywiście – mają tu bezpieczeństwo, pożywienie, przyjaciół w swoich kojcach. Nie błąkają się po ulicy. Ale patrząc na większość psów tutaj w schronisku, one chcą zmienić swój los. Dostajemy ogrom wiadomości od fantastycznych ludzi, którzy zdecydowali się na adopcję psa z naszego schroniska. I te psy przechodzą metamorfozy. Cieszą nas adopcje staruszków, kiedy dobrzy ludzie litują się i dają im szansę u kresu ich życia. Cieszą nas adopcje młodych radosnych psiaków, dla których pobyt w schronisku w szczególności doskwiera.

Z tego miejsca jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom o dobrych sercach, którzy zdecydowali się adoptować przyjaciela. Jesteście odważni, wspaniali i cierpliwi. Dzięki Wam już setki psiaków znalazło dom i to jest naprawdę budujące.

My, pracownicy schroniska – wykonujemy swoją pracę, ale uwierzcie, że też przeżywamy, mamy swoje sumienie, cieszą nas pozytywne zakończenia i martwią choroby, bądź odejście naszych podopiecznych za Tęczowy Most. Nie jesteśmy bezduszni. Szanujemy zwierzęta i naszą pracę.

W idealnym świecie pewnie nie byłoby schronisk, domów dziecka i przytułków dla bezdomnych ludzi. Wszystko w naszych rękach. Działajmy i wspierajmy się – aby wszystkim istotom żyło się tylko lepiej…